American Hustle

American Hustle

Sivrisinema Puanı

7
0 İnceleme

Üye Puanı

10
1 Yorum

Film Künyesi

  • Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2014
  • Yapımcı: Megan Ellison, Jonathan Gordon, Andy Horwitz
  • Tür: Drama, Gerilim, Tarih
  • Yönetmen: David O. Russell
  • Oyuncular: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Christian Bale, Amy Adams, Jeremy Renner, Robert De Niro, Michael Peña, Jack Huston, Louis C.K., Elisabeth Röhm, Colleen Camp, Dawn Olivieri, Anthony Zerbe, Melissa McMeekin, Erica McDermott… Devamı

Özet

Dolandırıcı Melvin Weinberg FBI ajanı Jimmy Boyle tarafından yakalanınca onlar için muhbirlik yapmayı kabul eder. Melvin ve FBI departmanını yöneten beyinler başka dolandırıcıları yakalamak için birlikte Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City’de düzenlenecek yüksek profili kumarbazların katılacağı zekice bir oyun kurarlar. Bu oyunu kurarken yalanlar artar ve işe daha fazla suçlu dahil olaya başladıkça Melvin kime güveneceğini bilemez hale gelir ve en kötüsü FBI Melvin tarafından oyuna getirildiğini düşünmeye başlar. New York’un tehlikeli bölgelerinde geçen inanılmaz komik ve inanılmayacak gerçek bir operasyonun hikayesi.

Üye Yorumları

Erol Üzümcü Erol Üzümcü Üye 23.01.2014
10

Kadrosundan performansına kadar hikayeden mekanlara dek güzel bir filmdi. 10/10 değildi ama ortalaması yükselsin diye veriyorum. Aslında 8/10 ;)