Angel-A: Siyah-Beyaz Bir Masal

Angel-A

Angel-A: Siyah-Beyaz Bir Masal

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
3 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Drama, Komedi, Romantik, Fantazi
  • Yönetmen: Luc Besson
  • Oyuncular: Rie Rasmussen, Jamel Debbouze, Rie Rasmussen, Gilbert Melki, Serge Riaboukine, Akim Chir, Eric Balliet, Loïc Pora, Venus Boone, Jérôme Guesdon, Michel Bellot, Michel Chesneau, Olivier Claverie, Solange Milhaud, Laurent Jumeaucourt… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

SuperFrooog SuperFrooog Editör 25.05.2011
1

Angel-A: Siyah-Beyaz Bir Masal

Ve Bir Adam Bir Kadına Paris'te Rastlar... Nikita, Léon ve The Fifth Element gibi muhteşem filmlere imza atmış olan yönetmen Luc Besson, 1999 yapımı The Messenger: The Story of Joan of Arc filminden sonra kendini yapımcılığa ve senaristliğe adamıştı. Taxi, The Transporter, Banlieue 13 gibi hafta so… Devamı

Üye Yorumları

Asya Asya Üye 03.06.2011
0

Jamel Debbouze..Sevimli yüzü Amelie den beri hafızama kazılı sanki.patronunun eziyetleri ve hakaretleri arasında geçimini sağlamaya çalışan masum yüz çok acıtmıştı içimi. öyle etkilemişti ki hatta film boyunca manavdan nefret ettim karede olup olmamasına aldırmadan.

anil_salim anil_salim Üye 28.05.2011
0

mavi nin söylediği gibi diyaloglar için bile izlenebilecek bir film. kaldıki Andre'nin çaresizliği filmi sürükleyen ve beni filme bağlayan en büyük etkendi. hiç bir zaman mutlu olamayacakmış gibi mahsum bir duruşu var. tüm imkanlar elinde olsa da bir yerlerde çaresizliğinin olduğunu, sanki bir zaman sonra yeniden çaresiz kalacakmış gibi hissettiriyor bana ve bundan dolayı bir başka izlerim Jamel Debbouze filmlerini. Yazınızdaki samimiyetten dolayı ellerinize sağlık... Yukarıdaki itirafıma sebep olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim :)

mavi mavi Üye 26.05.2011
0

İzlediğime hep memnun olduğum nadir filmlerden biri. Geçenlerde tazeledim hatta. Diyalogları yeter bu filmin :D Bide o kadar güzel bir yerine o kadar güzel bir fantastiklik sokuşturmuşlar ki masal olduğu kadar gerçek de duruyor. Ellerine sağlık.