Ben Bir Babayım! Dünyadaki En Kötü Babayım...

Naneun Appada (I Am a Dad)

Ben Bir Babayım! Dünyadaki En Kötü Babayım...

Sivrisinema Puanı

0
1 İnceleme

Üye Puanı

0
2 Yorum

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Leithy Cat Leithy Cat Editör 27.02.2012
0

Ben Bir Babayım! Dünyadaki En Kötü Babayım...

Sınırları olmayan güç, güç değildir. Durması gereken yeri bilmeyen kendine zarar verir. Gücü gerektiği gibi kullanmak gerekir... Sırf kapanmamış bir olay karşısında üstünlük uğruna başkalarının canını yakmak... O canını yaktıklarınızın hayatını zindan edebilir! O hayatı zindan olanlar ki sizin umudu… Devamı

Üye Yorumları

ahmet_uzun2b ahmet_uzun2b Üye 01.03.2012
0

Filmi izlememe neden olduğunuz için teşekkür ederim. Fakat yazınız kadar filmi beğenmediğimi vurgulayarak söylemk isterim.Yinede uzakdoğu severlerin izleyebileceğini düşüüyorum. Şayet bu tarz filmlerden hoşlanmıyorsanız zaman kaybetmenizi istemem.

Reha Ülkü Reha Ülkü Yazar 27.02.2012
0

Böyle bir raslantı bana tuhaf geldi. Filmi de bugün izledim. Bu siteyi de bugün buldum. Film için: Çok az Kore filmini sonuna kadar izletmeden kapadım. Bu onlardan oldu. Nedeni şu: Koreli yönetmenler, hemen her janrda başka bir mecar / kanal / yatak açtı. Dramada da öyle oldu ama bu filmde değil. Film başka filmlerin kopyası gibiydi. Özgün olmayan bir filmi, o anda canım sıkılsa bile, onu izlerken canım daha çok sıkıldığından dolayı, izlemiyorum. Bu can sıkınsı, daha çok beyin boğuntusu.