De Indringer [2005]

Der Eindringling

De Indringer [2005]

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
2 Yorum

Film Künyesi

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Fırat Çimenli Fırat Çimenli Editör 24.03.2011
1

De Indringer [2005]

İkimizde aynı değil miyiz şimdi? Severek izlediğim ve takip ettiğim Belçika sinemasına ait çok güzel ve özel bir film olduğunu düşünüyorum. İnternette film hakkında neredeyse hiç yorum yapılmamış ve ortalıkta fazla dolaşan bir film olmamasına anlama veremedim, lakin eğer sıralama yapmak istesem; … Devamı

Üye Yorumları

Fırat Çimenli Fırat Çimenli Yazar 24.03.2011
0

@ ^^ bazı filmlerde , ortaya gereksiz sahneler atarak filmi biraz daha ilginçleştirmeye çalışabiliyorlar dediğin gibi. Spoiler konuşması yapmayı sevmiyorum aslında, hemde kendi yazdığım filmin altında ama madem konusu açıldı kendimi tutamiyciğim :P Kendi kanını biriktirmesine bir anlam bulabildin mi acaba? Köyün saklaması olayını da uzun süre düşündüm ama mantıklı olabilecek bir açıklaması yok. Elbette varsayımlar var ama mantıklı nedeni olmadıktan sonra, at çöpe..

Emin Buğra Saral Emin Buğra Saral Yazar 24.03.2011
0

Senaryonun temelde kısa olması filmin bazı sahnelerinin uzun olmasına ya da gereksiz sahne sayısının artmasına neden olmuş. - - SPOILER - - Benim anlamadığım, bütün köy kızın kaybolmasından haberdar olabilir ama hepsi bunu neden gizliyor? Filmi ilginçleştirmek, başka şeyler düşündürtmek için gizemli bir ortam oluşturma çabasına girmişler ama sonu boş çıktı. Diğer insanların alakasını ben kuramadım ya da. Yönetmenliğini çok başarılı bulmadığım filmi izlerken keyif aldığımı söylemek gerekiyor. Teşekkürler.