Eyyvah Eyvah 2 [2011]

Eyyvah Eyvah 2

Eyyvah Eyvah 2 [2011]

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
5 Yorum

Film Künyesi

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Biblio Biblio Editör 20.01.2011
1

Eyyvah Eyvah 2 [2011]

Perdeye yansıyanla kimyanız uyuşuyor, sizde müspet bir his uyandırıyorsa onun kuvvetli veya zayıf yönlerinin farkında olmanız bu hissi değiştirmiyor. Konu bir komedi filmiyse benzer bir mizah anlayışınız olması gerek onu sevmeniz için. Ata Demirer'in espri anlayışı, işin kolayına kaçarak küfür v.b.… Devamı

Üye Yorumları

Biblio Biblio Yazar 28.01.2011
0

DELİLO, Eyyvah Eyvah'ı izlerken, elbette Ata Demirer'in gösterilerindeki hal ve mimiklerini sık sık hatırlasanız da konu hoş olduğu için güzelce akıp gidiyor film ve yazıda da bahsettiğim gibi hem tanıdık, hem de yeni bir şey izlemiş oluyorsunuz. Sonuçta eldeki malzeme (oyuncu) belli. Yorumunuz için teşekkür ediyorum ve filmi izledikten sonra yeni yorumlarınızı da bekliyoruz sivrisinemada. Ebru, Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum ve yazdıklarınıza katılıyorum. Sivrisinema'da her zaman görüşlerinizi okumaktan memnuniyet duyarız.

ebru ebru Üye 28.01.2011
0

Beklentisiz gidip izlediğimiz bu filmden eşim de ben de çok keyif aldık. Küfürlerle basitleştirilmemiş olması benim için artı bir özellik. Film, klasik bir konu üzerine kurulmuş olsa da sıkmadan güldüren bir tarzda kurgulanmış... yazınızdaki ayrıntılar gayet açıklayıcı ve düşüncem üzerine olmuş.

delilo delilo Üye 27.01.2011
0

Stand up larından sahneler görmek hiç hoşuma gitmiyor, hangi programa konuk görsem tek kişilik dev kadrodan alıntılar yapmaktan bıkmadımı diye düşünüyorum. Açıkcası ben sıkıldım. (Espiri tarzından) Fakat bu filmi henüz izlemediğimi de belirtirim...

Biblio Biblio Yazar 21.01.2011
0

Benim için de çok güldüğüm nadir kaliteli komedilerden biriydi. Yorumun için teşekkür ediyorum.

thalassapolis thalassapolis Üye 21.01.2011
0

İlkini gerçekten severek izlemiştim son dönemlerde komedi ile saçamalamayı birbirine karıştıran filmlere inat sağlam bir filmdi. Yenisini izlemek için sabırsızlanıyorum. :