“Her Hikâyenin Bir Sonu Vardır!”

Happy End.

“Her Hikâyenin Bir Sonu Vardır!”

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
8 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Drama, Gerilim, Korku, Gizem
  • Yönetmen: Daniel Stieglitz
  • Oyuncular: Matthias Scherwenikas, Matthias Scherwenikas, Brunhild Falkenstein, Katharina Schwarz, Katharina Schiedermeier, Erwin Leder, J.E. Rasch, Marta Heselberger, Christoph Hufenbecher, Vroni Kindermann, Wolfgang Stieglitz, Marianne Bergmann, Hans Bermann, Timo Bullemer, Silke Daub… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

SuperFrooog SuperFrooog Editör 20.02.2011
1

“Her Hikâyenin Bir Sonu Vardır!”

Çok fazla film izleyen biriyseniz, bilirsiniz ki bazen filmler sıradan gelmeye başlar. Fakat günün birinde izlediğiniz bir film, sizi derinden etkiler ve uzun zaman etkisinden kurtulamazsınız. İşte Happy End: Every Story Needs an End (Mutlu Son) bu filmlerden biri. Genç yönetmen Daniel Stieglitz … Devamı

Üye Yorumları

superfrooog2 superfrooog2 Üye 22.02.2011
0

Umarım öyle olur. Bende herkesin keyifle okuyacağı yazılar yazmak için elimden geleni yapıcam. :D

Ethem Sak Ethem Sak Yönetici 21.02.2011
0

Evet kısa bir süreliğine puanlama butonumuz devre dışı idi. Şu an çalışır halde. SüperFrooog kardeşimize yeniden "Aramıza hoşgeldin" diyorum. Umarım senin de gelişinle güncel yazı hızımız biraz daha artacaktır. Unutmadan; Ne kadar çok yazar, o kadar çok yazı mantığıyla değil, okuyucunun yazılarımızı okurken keyif alabilmesi ilkesiyle çalışıyoruz.

superfrooog2 superfrooog2 Üye 21.02.2011
0

Teşekkür ediyorum efendim :D

fafatuka fafatuka Yönetici 21.02.2011
0

Korku-gerilim filmlerine mesafeli dursam da (ne yapayım korkuyorum) yukarıda da değinildiği gibi yazı filmi izlemek için büyük bir merak uyandırıyor. Eliniz kolunuz dolu, hoşgelmişsiniz sitemize :)) Bu arada yazı beğenme butonu sadece bende mi çalışmıyor, uğraştım bir türlü "beğenemedim" yazıyı :)

superfrooog2 superfrooog2 Üye 21.02.2011
0

Teşekkür ederim Devran bu güzel yorumunla beni mutlu ettin :D

devran devran Üye 20.02.2011
0

Şayet filmi afiş ve karelerine bakarak seçseydim kesinlikle tercih etmeyeceğim bir seçim olacaktı. Fakat "face den al haberi", yeni yazar duyurusu üzerine yazınızı okumak istedim ve şu an final sahnesi için sabırsızlıktan ölüyorum. Ayrıca sadece direk filmi değil ayrıntılarada yer vermeniz yazınıza bir o kadar kıvam vermiş. tebrik ederim. sivri'yi seviyoruz. Hoşgeldin Uğur.

superfrooog2 superfrooog2 Üye 20.02.2011
0

Evet kesinlikle en kısa zamanda izlemeniz gereken bir film. Ayrıca çok teşekkür ediyorum :D

Biblio Biblio Yazar 20.02.2011
0

Filmi anlatış tarzınızdan dolayı çok ilgimi çekti. Kısa süre içinde izleyeceğim. Ayrıca baştan sona zevkle okunacak kıvamda bu ilk yazınızı tebrik ediyorum ve hoşgeldiniz "Sivrisinema"mıza diyorum. Nicelerine..