Kadın İşi Banka Soygunu

Kadın İşi Banka Soygunu

Sivrisinema Puanı

4
0 İnceleme

Üye Puanı

3.5
2 Yorum

Film Künyesi

  • Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2014
  • Müzik: Murat Başaran, Engin Arslan, Onur Özçelik
  • Tür: Komedi
  • Yönetmen: A. Taner Elhan
  • Oyuncular: Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu, Meral Çetinkaya, Ayten Uncuoglu, Ferit Aktug, Erdal Cindoruk, Ayşen İnci, Gökçe Eyüpoğlu, Sadi Celil Cengiz, Ali Erkin Saltukoğlu… Devamı

Özet

“Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.

Üye Yorumları

Erol Üzümcü Erol Üzümcü Üye 23.01.2014
1

Medyada yapılan bunca reklamdan sonra elde edilen işe bak... Hayal kırıklığı diye değerlendirmiyorum çünkü çok birşey beklemiyordum ve beklediğim gibi yani zaman kaybı olarak karşıma çıktı.

DingDong DingDong Üye 21.01.2014
6

Bu kadro daha iyi bir hikayede olabilirdi. Özellikle elinizde Meral Çetinkaya gibi bir isim varken bu fırsat daha iyi kullanılabilirdi. Yinede (6)