Kapışma / Snatch (2000)

Snatch

Kapışma / Snatch (2000)

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
7 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Gerilim, Suç
  • Yönetmen: Guy Ritchie
  • Oyuncular: Benicio Del Toro, Dennis Farina, Vinnie Jones, Brad Pitt, Rade Serbedzija, Jason Statham, Alan Ford, Mike Reid, Robbie Gee, Lennie James, Ewen Bremner, Jason Flemyng, Ade, William Beck, Andy Beckwith… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

fafatuka fafatuka Editör 17.03.2011
1

Kapışma / Snatch (2000)

Mafya ve onun babaları, soygunlar, cinayetler, yasadışı dövüşler, kiralık katiller. Herhalde bir film ancak bu kadar maço ve erkek filmi olabilirdi. Ama bir o kadar da eğlenceli olacağı kimin aklına gelirdi? Guy Ritchie'nin gelmiş olacak ki bu kadar geç izlediğime hayıflandığım, izlerken zamanın… Devamı

Üye Yorumları

fafatuka fafatuka Yönetici 23.03.2011
0

Tekrar izlerseniz yorumunuzu yazmayı unutmayın, bakalım öncesinde kendine anca 15 dakika dayandırabilen film, bu defa kendini beğendirebilecek mi? :)

evrim_ates evrim_ates Üye 23.03.2011
0

ben filmi izlemeye koyulmuştum geçmişte ama 15 dk tahammül edebilmiştim.yorumlara bakınca hata yapmış olduğuma kanaat getirdim.en yakın zamanda tekrar bulmam lazım filmi.

sagomelo sagomelo Üye 18.03.2011
0

şu filmi halen izleyemeyişimin acısını şu güzel yazınızlapekiştirdiğiniz için size teşekkür ediyorum.

mavi mavi Üye 18.03.2011
0

Muhteşemdir diğeri de. Burda fazla bahsedip konuyu dağıtmayayım dedim ama. İzleyeli çok oluyordu geçenlerde tazeledim. Mafya komedisi ama ne komedi :D Kızlara göre durmuyor evet ama ben kendi adıma her açıdan beğendim iki filmi de. Bu kadar yakışıklı kolay kolay bir araya gelmez. Bir o kadar da sempatikler daha ne olsun :D

fafatuka fafatuka Yönetici 18.03.2011
0

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ben de filmi bilmiyor değildim ama izlemeye yeltenmemiştim nedense, bu kadar harika bir şey olduğunu bilseydim durur muydum hiç. Film o kadar hareketli ve esprili ki bir dakka bile gözleri kuakları ayırmaya gelmiyor. İzlemeyen varsa hâlâ, cümleten tavsiye ediyoruz. Ateşten Kalbe Akıldan Dumana'yı da bulursam izleyeceğim, bakalım yazısı da bana nasip olacak mı? Bu arada Emin, yazıyı sen yayımladın anladığım kadarıyla, ee hani bu kadar mı Brad Pitt fotoğrafı? :))

Emin Buğra Saral Emin Buğra Saral Yazar 17.03.2011
0

Yanlış hatırlamıyorsam Turkish rolünü Jason Statham oynuyordu, çünkü onun için izlemiştim filmi. Aradan 9 yıl geçtiği için hatırlamakta güçlük çeksem de filmi, bende bıraktığı etki hala güzel. Çünkü en sevdiğim filmlerden biri olmuştu. Bu yazıyı yayınlayacakken fragmanını yükleyecektim, baktım ki zaten yüklemişim Mayıs ayında. Bu filmi eklemeyi unutmuşum demek oluyor bu da :) Bu yapıtı Sivrisinema'da görmezsek olmazdı açıkçası, teşekkürler paylaştığın için.

mavi mavi Üye 17.03.2011
0

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana.. İlk izlediğim bu oldu yıllar sonra Snatch ile karşılaştık ve büyük bir aşk yaşadık. Allahım nasıl güzel bir film bu. Ve döndüm yeniden ilk aşkımı izledim. Gerçekten birbirlerine çok güzel paslar yollayan iki yapım. Snatch için konuşursak Brad PITT beni resmen benden aldı bu filmde. Sanki doğma büyüme çingene :D Zaten rolü de kendisi istemiş. Diğer filmi çok beğendiği için. Ama ben Turkish derim daha da bir şey demem. Varın siz anlayın ;)