Makas Eller (1990)

Edward Scissorhands

Makas Eller (1990)

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
4 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Drama, Romantik, Fantazi
  • Yönetmen: Tim Burton
  • Oyuncular: Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Anthony Michael Hall, Kathy Baker, Robert Oliveri, Conchata Ferrell, Caroline Aaron, Dick Anthony Williams, O-Lan Jones, Vincent Price, Alan Arkin, Susan Blommaert, Linda Perri, John Davidson… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Ethem Sak Ethem Sak Editör 21.01.2011
1

Makas Eller (1990)

Tanıtımında haklı olarak fantastik tarzında olduğu ifade edilse de, tek fantastik yanı Edward'ın (Johnny Depp) insan olmayışıydı. Bunun dışında Edwad, insandan da insancıl, merhamette boy ölçülmeyecek kadar yufka yürekli ve sevgi adına tek bir söz ile ömür boyu sadık kalabilecek kadar bağlı bir kopy… Devamı

Üye Yorumları

Ethem Sak Ethem Sak Yönetici 27.02.2011
0

Rica ederim mavi yorumundaki sıcaklığı hissettim, "İyiki de paylaşmışız bu filmi" diyorum şimdi Çoğumuz Depp'i Karayip Korsanları ile tanıdık, fakat kendisi 90 lı yıllarda filinta gibi piyasadaymış:) Zamanında bu filmi izlediğimizde de Depp aynıymış ama şimdi izlemek daha keyif verdi. Kim olduğunu biliyoruz şimdi ondan herhalde.

mavi mavi Üye 27.02.2011
0

Filme rastladığımda çok küçüktüm. Johnny'i biliyorduk da bu halini pek bilmiyorduk. Film boyunca kardeşimle iddialaştık oydu ,değildi diye. Sonuçta o imiş. Yıllar sonra Tim Burton'ın kim olduğunu başrolün gerçekten Johhny olduğunu bilerek izledim filmi geçenlerde. Çok güzeldi,çok sıcaktı. Hala her kar yağdığında aklıma gelir ^^' Teşekkürler.

delilo delilo Üye 27.01.2011
0

Eğlenceli ve duygusaldı. zamanında Depp in farkında değilmiydik diye düşündürdü. Farkındaysanız taa o zamanlardan beri hemen hemen bakışlar hareketler ve ifade aynı değilmi sizce?

Biblio Biblio Yazar 21.01.2011
0

Edward'ın makas elleriyle yaptığı saç ve ağaç şekilleri çok eğlenceliydi. Çok güzel bir filmdir. Bu hoş yazıyla hatırlattığın için teşekkür ediyorum.