Ölümcül Oyun / Sleuth (2007)

Sleuth

Ölümcül Oyun / Sleuth (2007)

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
6 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Drama, Gerilim, Gizem
  • Yönetmen: Kenneth Branagh
  • Oyuncular: Michael Caine, Jude Law, Harold Pinter, Carmel O'Sullivan, Kenneth Branagh… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Biblio Biblio Editör 28.06.2011
1

Ölümcül Oyun / Sleuth (2007)

İki kişilik bir kedi-fare oyunu Sleuth. Yaşlı, zengin ve ünlü yazar, Andrew Wyke (Michael Caine), kendisine ihanet eden karısının aşığı, Milo Tindle (Jude Law)'ı yüzleşmek için evine davet eder. Niyeti ona iyi bir ders vermek ve aşağılamaktır. Bunda başarılı da olur ama bu oyunun yalnızca ilk setidi… Devamı

Üye Yorumları

Biblio Biblio Yazar 30.06.2011
0

Kıyıda köşede kalmış bir film hakikaten, rica ederim. Sivrisinema'da özgün ve eleştirel sinema yazılarına önem veriyoruz. Hemen hemen her türden film hakkında seyirciyi bilgilendirmek ve önerilerde bulunmanın yanısıra okunması keyifli yazılar olması temel gayemiz. Güzel yorumunuza ekibimiz adına teşekkür ediyorum. Sivrisinema çok yakında yenileniyor, bahsettiğiniz sistem ve daha fazlasını burada bulabileceksiniz.

ilayda_erdi ilayda_erdi Üye 30.06.2011
0

daha önce nasıl da oldu bu filmi atlamışım hayret. sevdiğim tür filmlerden birisiymiş, yazınızdan sonra farkına vardım. teşekkürler biblio. özellikle film değerlendirmelerine önem verdiğinizi görüyorum. yazar kadronuz da amma iddalıymış. bir blog olarak fazlasıyla doyurucu oldugunuzu soyleyebilirim. güzel bir blog keşfettiğime sevindim yalnız üyelik olmaması burukluk yarattı dikkatinize :)

Biblio Biblio Yazar 29.06.2011
0

Tamamlayıcı yorumunuz için teşekkürler. Katılıyorum yazdıklarınıza.

ademin_elmasi ademin_elmasi Üye 29.06.2011
0

Film beyin fırtınalarıyla dolu bir akıl oyunu değil. Büyük beklentiler içerisinde girmeden izlemeniz tavsiye edilir. Zaten yazar kardeşim karşınıza çıkabilecek ve keyif alabileceğiniz noktalara değinmiş. Unutmadan, herşey bakış açınıza göre de değişebilir.

Biblio Biblio Yazar 28.06.2011
0

Teşekkür ederim, tekrar yazmak iyi geldi bana da.

Ethem Sak Ethem Sak Yönetici 28.06.2011
0

Kısa ama açıklayıcı, karşımıza ne çıkacağı hakkında tamamen açık ve net bir kritik. Anlatım tarzına diyecek yok zaten. Ellerine sağlık Biblio.