Özel Kuvvetler - George Clooney

The Men Who Stare at Goats

Özel Kuvvetler - George Clooney

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
4 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Komedi, Savaş
  • Yönetmen: Grant Heslov
  • Oyuncular: George Clooney, George Clooney, Ewan McGregor, Jeff Bridges, Kevin Spacey, Stephen Lang, Robert Patrick, Waleed Zuaiter, Stephen Root, Glenn Morshower, Nick Offerman, Tim Griffin, Rebecca Mader, Jacob Browne, Todd Lawson LaTourrette… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Ethem Sak Ethem Sak Editör 25.09.2010
1

Özel Kuvvetler - George Clooney

Son zamanlada diye başlamasan daha iyi olur... Neredesin Be Birader filminden sonra aynı tarz komedi filmlerini takibe aldığım Geoge Clooney, artık bu tarz filmleriyle keyif alabildiğim isimler arasında yerini almış, yeni çıkan filmlerine göz atar hale gelmiş bulunmaktayım. Bildiğimiz George Cloone… Devamı

Üye Yorumları

fatih fatih Üye 04.10.2010
0

@buuzzmavi: Aslinda George Clooney'in yazdigi/yonettigi/oynadigi "Iyi Geceler, Iyi Sanslar" adli filmi sinemada izlerken bayagi bunalmistik. Hatta filmi yarida izlemeyi biraktigimizi hatirliyorum. IMDB'de 7 kusurluk bir puan verilmesine ragmen ben pek begenmemistim. Ote yanda bu yazida anlatilan filmi ben de cok merak ediyorum. Henuz izleyemedim malesef.

korsan_ziyaretci korsan_ziyaretci Üye 27.09.2010
0

+1 buzmavi kesinlikle bu isim varsa izlenmeye değer

buuzz_mavi buuzz_mavi Üye 27.09.2010
0

George Clooney biryerde varsa, ordan iyi bir kare çikacagı kesindir, Clooney,in ole dandirik tirişkadan yapitlarda oynadığına daha tanık olmadım. kısa süre içerisinde filmi izleme firsati kendime ayıracagım.

adem adem Üye 25.09.2010
0

Vakti olanlar için ve yazar gibi George Clooney hayranıysanız izlemelisiniz derim. Özellikle, vuruş tekniği hakkındaki muhabbet süperdi. yazara katılıyorum, filmin espiri tarzı güzeldi.