Rezervuar Köpekleri / Reservoir Dogs (1992)

Reservoir Dogs

Rezervuar Köpekleri / Reservoir Dogs (1992)

Sivrisinema Puanı

0
1 İnceleme

Üye Puanı

0
5 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Suç, Gerilim
  • Yönetmen: Quentin Tarantino
  • Oyuncular: Harvey Keitel, Tim Roth, Michael Madsen, Chris Penn, Steve Buscemi, Lawrence Tierney, Edward Bunker, Quentin Tarantino, Randy Brooks, Kirk Baltz, Steven Wright, Rich Turner, David Steen, Tony Cosmo, Stevo Polyi… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Fırat Sisu Fırat Sisu Editör 15.01.2012
0

Rezervuar Köpekleri / Reservoir Dogs (1992)

Amerikan sinemasının en şahsına münhasır yönetmenlerinden Quentine Tarantino’nun izleyiciyi döngüsel kurgu tekniği ile tanıştırdığı ilk film olan Rezervuar Köpekleri özünde bir soygun hikâyesi anlatıyor. Özel olarak Joe Cabot tarafından kurulan ekip büyük bir aksilik yaşayınca grubun içinde köste… Devamı

Üye Yorumları

failimecnun failimecnun Üye 21.09.2012
0

Film arşivime düşünmeden yer ayırdığım nadir filmlerden biriydi. Şimdi hala aynı yerinde. Özellikle flashback leriyle ilgimi çekmiş, heyecanımı arttırmıştır. Kesinlikle izlemelisiniz. (hala izlemeyen kalmışmıdır caba?.)

Fırat Sisu Fırat Sisu Yazar 16.01.2012
0

Yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum..yazılarımın devamı elbette gelicek en azından çalışmalarım bu yönde :) herkese keyifli ve bol sinefil günler :)

fafatuka fafatuka Yönetici 16.01.2012
0

Hoşgeldin fsisu, Sivrisinema'ya katacağın kendine has rengin sitemiz için hayırlı olsun :) Yazılarını bekliyor, okuyor olacağız :)

ahmet_uzun2b ahmet_uzun2b Üye 15.01.2012
0

Ciddi anlamda izlenmesi gereken tavsiye ettiğim bir film. Sinema tarihinin kültlerinden birisi olması herşeyi açıklıyor zaten. Yeni yazarımızada "hoşgeldin" diyorum. (facebookdan al haberi:) ) İyi bir film, güzel bir değerlendirme olmuş. Devamıda gelsin;)

emin_kaya emin_kaya Üye 15.01.2012
0

” Eğer yapmamalarını söylediğim şeyi yapmamış olsalardı;hala hayatta olucaklardı. ” (Mr. Blonde) geyik muhappetlerinin döndüğü güzel bi filmdi.yukardaki yazıda mükemmel bi şekilde anlatılmış zaten..çok beğendim :)