Romantik Komedi [2009]

Romantik Komedi

Romantik Komedi [2009]

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
4 Yorum

Film Künyesi

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Fırat Çimenli Fırat Çimenli Editör 01.12.2010
1

Romantik Komedi [2009]

Türk filmleri konu olduğu zaman aşağılamak ya da dibe sokmaktan daha basit bir şey yoktur herhalde sinema anlayışımızda. Çalıntı senaryo, gereksiz konu, çakma karakterler deyip geçmek bir o kadar basittir. Tarafsız ve boş bir kafayla şu filmi gerçekten incelemek istiyorum; Metropollerde yaşayan k… Devamı

Üye Yorumları

mavi mavi Üye 27.02.2011
0

Son dönem üç Türk filmi oldu bu tarz sanırım. En az bunu sevdim diyebilirim. Belki de konudan dolayı. Bu kadar kolay bırakılır mı yahu? Onun dışında gayet sıcak bir filmdi. Ne Amerikan yapımları var sıradanın çok altında ama Amerikalı ya? İzleriz.

Emin Buğra Saral Emin Buğra Saral Yazar 12.12.2010
0

fafatuka'nın yorumu sanırım önyargılı davranmamamız gerektiğinin kanıtı oldu :)

fafatuka fafatuka Yönetici 05.12.2010
0

Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek gerek sanırım, filmin yönetmeni yabancı değil; Ketche takma adını kullanan Hakan Kırvavaç. Kendisi galiba reklam ve klip yönetmeni de aynı zamanda.

gelincik gelincik Üye 03.12.2010
0

Harika yazmışsınız kutlarım. Özellikle dikkatinizi çekiyorum ve yazar arkadaşı tebrik ediyorum... "Yönetmenin yabancı, yapımcısının M.Kırmızıgül olmasını azımsamamamız gerekiyor bence. Türk yönetmenler filmi bu kadar rahat yapacak zekâya ne yazık ki sahip değiller. İlaha ortaya 2-3 tane küfür eklemek, birbirine laf atan salak kızlar, orayı burayı elleyen ve Türk erkeği değil, Türk hayvanı gibi davranan erkekler bu filmde yok. Diyalogların günümüz zamanına uyum sağlaması, abartıya kaçmaması ve olabildiğince yalın tutulmasını takdir ettim."