Sınır - Crossing

La signora dei cuoricini

Sınır - Crossing

Sivrisinema Puanı

1
1 İnceleme

Üye Puanı

0
3 Yorum

Film Künyesi

  • Tür: Gizem, Komedi
  • Yönetmen: Rossella Izzo
  • Oyuncular: Veronica Pivetti, Pino Ammendola, Loredana Cannata, Paolo Conticini, Enzo De Caro, Ludovica Gargari, Gegia, Selena Khoo, Milena Mancini, Ilaria Occhini, Federico Russo, Ilaria Spada, Ronghua Zhang, Alessio Di Clemente, Dino Giarrusso… Devamı

Sivrisinema İncelemeleri (1)

Kaneshiro Kaneshiro Editör 03.08.2009
1

Sınır - Crossing

Fakir bir aileye sahipseniz ve yüreğinizde biraz olsun "insan" sevgisi, "aile" bağliliği" taşıyorsanız eminim icçinizde bir "Joon" taşıyorsunuzdur. Babasının, kendilerini doyurabilmek, tuberkulozlu ve aynı zamanda hamile olan annesini iyileştirebilmek için sadık dostları köpeklerini pişirip onlara y… Devamı

Üye Yorumları

Kaneshiro Kaneshiro Yazar 04.08.2009
0

Sevgili Fulya, Yorumda da bahsettigim gibi, icinde biraz "insan ve aile" sevgisi olanlari derinden etkileyecek turden bir film... Sevgili Burak, Kesinlikle katiliyorum. Senaryo ne kadar iyi olursa olsun, Yonetmen ne kadar muhtesem olursa olsun "Is Oyuncuda bitiyor..."

burak_g burak_g Üye 04.08.2009
0

Herşeyin akılla mumkun oldugunu bilenlerdenim, farklılıgı saglayan da akıldır lakin gözleri çekik olanların akıllarında tasarladıkları filmler bi' farklı tat vermekte bana. Senaristin yazısını yönetmenin uyarlamasından çok oyuncuların takdire şayan rolünü hakkıyla yerine getirmesi de hazzımı zirveye taşıyan vesilelerden. Yazınızı okumak film hakkında pozitif düşünce sağladı. Akabinde fragmanı izlemek filme başarı sıfatı vermeme yetti. Teşekkürler.

fulya_okur fulya_okur Üye 04.08.2009
0

acıkcası cok etkılendım anlatımdan mutlaka ızlanmesı gerekır dıye dusunuyorum..çok önemlı dersler cıkarabılecegımız bır yapıt bence..