Hakkımızda

Sivrisinema, 2008 yılından bu yana, sinema adına durmaksızın çalışmalarına devam etmekte, kurulduğu günden beri hedefleri arasında olan “Büyümek” ilkesi doğrultusunda ilerlemektedir.

Sinemalardan ismiyle başladığımız bu yolda, önce ismimizi Sivrisinema olarak değiştirdik, şimdi de yeni özellikler ve yeni tasarıma sahip sitemiz ile yolumuza devam etmekteyiz.

Değişim, yenilenme ve güncel bilgilerimiz düzenli olarak tazeliğini koruyacağı gibi siz sinema severleri heyecanlandıracak tüm fikirlerimizle daima karşınızda olacağız. Değişmeyecek tek şey, en başında olduğu gibi kendimize özel yazılarımız olacaktır.

Artık Sivrisinema'da, yazarlarımızın özgün inceleme yazılarının yanında vizyondaki, pek yakındaki ve yapım aşamasındaki filmlere, sinema ile ilgili her türlü haber ve makalelere ulaşabilirsiniz.

Bunun yanısıra Sivrisinema'ya üye olup filmlere yorum ve puan verebilir, diğer Sivrisinema üyelerini arkadaş olarak ekleyip takip edebilirsiniz. Ama en önemlisi, sizin gibi sinema tutkunlarıyla bir arada olacağınız bu platformda yorum, beğeni ve bilgilerinizi diğer Sivrisinema üyeleriyle paylaşabilirsiniz.

Sivrisinema olarak değişime aralıksız olarak devam edeceğiz. Bu yolda siz de katkıda bulunmak isterseniz bize iletişim formu ile ulaşıp öneride bulunabilirsiniz.