2011 Ödül Avcıları

01 Mayıs 2013

2011 yılının henüz başlarında rol aldıkları filmlerdeki performanslarıyla göz dolduran yıldızlar, meyvelerini toplamaya başladılar.

Amerikalı aktrist Natalie Portman Siyah Kuğu (Black Swan) filmiyle, İngiliz aktör Colin Firth ise Kralın Konuşması (King's Speech) filmiyle "Beyaz Perde Aktörleri Derneği" nce En iyi Kadın ve En iyi Erkek Oyuncu ödüllerine sahip oldular.

Ayrıca Colin Firth'in başrolde oynadığı Kralın Konuşması (King's Speech) filmi aynı gecede En İyi Kadro ödülüne de laik görüldü.

Bunun yanında “The Fighter” filmiyle Christian Bale ve Melissa Leo beraber oynadıkları filmle "En İyi Yadımcı Erkek ve En İyi Yardımcı Kadın ödüllerine laik görüldüler.

Üye Yorumları

İskender Sak İskender Sak Yazar 27.02.2011

Natalie Portman "Siyah Kuğu" ile hak etmiştir. Colin Firth'i ise izlemediğim için bilemiyorum ama Biutiful filmiyle Javier Bardem'i de buraya yazmayı Bardem'e borç sayarım.

fatih fatih Üye 04.02.2011

@Cem Canan: Haklısınız aslında. Küçük bir teknik problemden dolayı Twitter duyuruları aksadı. Kısa bir süre sonra tekrar Twitter hesabımızı aktifleştireceğiz.

cem-canan cem-canan Üye 04.02.2011

ya eskisi gibi, sitede yayınlanan yazıları twitter'dan da da duyursanıza... biz de ne çıkıp çıkmadığını ordan takip etsek, öyle olmayınca çoğu yazıyı zamanında okuyamıyorum. teşekkürler, iyi çalışmalar.