Sinema Haberler

01 Mayıs 2013


Yenilmezler'den (The Avengers) Yeni Fragman ve Afiş


04 Mayıs 2012 de Türkiye'de vizyona girecek olan Yenilmezler (The Avengers) adlı film adı duyulduğundan beri sabırsızlıkla beklenmekte, ve nihayetinde sayılı günler sonra sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Fragman başlıktaki afiş üzerindedir.


Iron Man 3 Çekimleri Başlıyor


Walt Disney ve DMG Ertertainment’den yapılan açıklamada, “Iron Man 3”ün çekimine bu yıl başlanacağı belirtilirken, Walt Disney’in Çin sorumlusu Stanley Cheung, hikâyenin Çinli izleyicilerin ilgisini çekmesi için Çin’den unsurlar içereceğini söyledi.


İnanılmaz Örümcek Adam


3D olarak vizyona girecek olan son örümcek adam filmi "İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider-Man)" 03 Temmuz 2012 de vizyona girerken yeni afişleri ile karşımızda. Filmde Örümcek Adamı'ı Andrew Garfield canlandırıken, Emma Stone , Rhys Ifans, Martin Sheen, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, ve Sally Field oyuncu kadrosunun diğer isimleri.      


Rihanna Şimdi Beyaz Perde de


Hancock'un da yönetmenliğini yapmış olan Peter Berg, Hasbro'nun klasik donanma savaş oyunundan uyarlanan Battleship adlı filmin de yönetmen koltuğunda. Dünyamızı saran büyük bir güce karşı mücadele edilen Battleship adlı filmde, USS John Paul Jones’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch, fizyoterapist ve Hopper’ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker,  USS Sampson’ın komutanı ve Hopper’ın ağabeyi Stone rolünde Alexander Skarsgård ve Hopper’ın silah arkadaşı USS John Paul Jones’ta silah uzmanı olarak görev yapan Deniz Astsubayı Raikes rolünde ise Rihanna rol alıyor. Film 20 Nisan 2012 de (Bugün) Türkiye'de vizyona girmiş durumda.


En İyi Dublör Ödülü İstiyoruz


Hollywood Dublörler Birliği Başkanı Jack Gill,  Oscar ödüllerini veren Akademi’nin yeni başkanı Dawn Hudson ile bir araya gelip kendisine bu konuda ısrarcı olacağını söyledi. Ayrıca, ünlü oyuncuların arkalarında her zaman bir dublör olduğunu, fakat övgüyü aktristlerin aldığını söyledi.

Üye Yorumları