Sivrisinema Yeni Yayın Hayatına Başladı

21 Mayıs 2013

Sivrisinema.com uzun bir çalışmanın sonucunda blog olmaktan çıkıp sinema sitesi olarak siz sinemaseverlerle buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktadır.Yeni sivrisinema.com'da blogun amatör ruhlu ama samimi havasını aynen koruyup tutkunu olduğumuz yedinci sanata dair sizlere daha geniş yelpazede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Artık sitemizde, yazarlarımızın özgün yazıları yanında Türkiye çapında seans bilgilerine, vizyondaki-pek yakındaki- yapım aşamasındaki filmlere, sinemayla ilgili her türlü haber ve makalelere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sitemize üye olup yorumlarınız,puanlamalarınız, favori listelerinizle sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca üyelerimize özel çeşitli sürprizlerle karşılaşabilir, düzenleyeceğimiz yarışmalara katılma şansını elde edebilirsiniz. Ama en önemlisi, sizin gibi sinemaseverlerle birarada olacağınız bu platformda, yorum, beğeni ve bilgilerinizi diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.


Yeni Sivrisinema.com'u sizlere sunmakta duyduğumuz heyecanla bazı şeyleri gözden kaçırmış olabiliriz. Sitemizde karşılaştığınız her türlü sorunu veya eksikliği bizlere iletmeniz, sitemizi geliştirmek adına bir adım olacağından memnuniyetle karşılanacaktır, zaman ayırdığınız ve katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Üye Yorumları

Merve Çelik Merve Çelik Üye 24.05.2013

Hayırlı Olsun Abicim Daha Güzel Yerlere Getirecez Hep Birlikte Bu Siteyi Zamanla Dahada Güzel Olur Abi Herkesin Ellerine Saglık Emegi Gecenlere Tesekkürler....

Osman Sarıoğlu Osman Sarıoğlu Üye 23.05.2013

Blog değişmiş (evrim geçirmiş), banner değişmiş ellerinize sağlık. Not: Hepsi için geçerlidir. Blog olarak başlayıp siteye dönüşmek hem çok güzel hem ciddi bir mecrada olduğumuzu gösteriyor. Ellerinize sağlık. Not: Bu da hepsi için geçerliydi.

fafatuka fafatuka Yönetici 23.05.2013

Hayırlı uğurlu olsun hepimiz için :) Hâlâ bazı aksamalar var gibi ama çok geçmeden çoğu sinemaseverin bulunmaktan memnun olacağı, kimbilir belki vazgeçemeyeceği bir yer olacak sivrisinema :)

Ethem Sak Ethem Sak Yönetici 22.05.2013

Her geçen gün daha güzel, daha canlı ve daha kaliteli... Emeği geçen herkese teşekkürler, siteye gelen herkese "Hoşgeldiniz" diyorum. Tüm sinema sevenlere armağan olsun.