Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

30 Mayıs 2013


Felekten Bir Gece 3 (The Hangover Part III)


Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.


Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


 


Sihirbazlar Çetesi Now You See Me


Gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatılıyor.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Peter Pan’ın Yeni Maceraları


Bilinen çizgi film Peter Pan, bir kez daha sinema salonlarında boy göstermeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere Peter Pan, kayıp çocuklara yol gösterecek, oyunlar oynayacak ve yaşadıkları dünyada hep aynısı gibi çocuk kalacaklardır. Tabiki kötü karakter Kaptan Kanca yine iş başında... Televizyon ekranında 2 boyutlu olarak yayınlanacak çizgi diziyi bir de sinemada 3 boyutlu izleme fırsatını kaçırmayın.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Doğal Kahramanlar (Epic)


Genç bir kız olan Mary, kendi hayatında pek girişken bir insan değildir fakat birgün kendisini başka bir dünyada iyi ile kötünün savaştığı bir yerde bulur. Bu yeni dünyada savaşıp hem yanındaki arkadaşlarına yardım edecek, hemde kendi dünyasını kurtaracaktır. Mary artık kendisine eskisinden çok daha inanıyor ve çok daha güçlüdür.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Daire 1303 (Apartment 1303 3D)


Fiyatı uygun ve güzel bir ev bulup, özgürce kendi evine taşınmak, şanstan çok lanet getirebilir. Annesinin baskılarından yılıp Detroit’in yüksek katlı binalarından birinde, 1303 no'lu daireye taşınan Janet Slate huzur ararken, hiç ummadığı biçimde kanlı ve karanlık bir tarihe sahip olan evin geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


 


Karanlıktan Gelen (Dark Skies)


Daniel ve Lacey Barret düzenli, mutlu ve keyifli bir hayat sürmekteyken aniden adeta üzerlerine karabulutlar toplanır ve kabus başlar.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


 


Devir


Her yıl yapılan çoban yarışında koyunlar kırmızıya boyamak için köyden kırmızı taşlar toplanıp ufalanır ve boya yapılıp koyunlara sürülürdü. Bu yılda böyle oldu fakat gelecek yıla boya için taş kalmamıştır çünkü taşların olduğu yerde kocaman bir mermer ocağı kurulmuştur. Çareyi nalburdan kırmızı boya almakta bulan çoban, artık çobanlıktan da sıkılmış, mermer ocağında şoför olarak çalışmaya başlamıştır.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Ateşteki Kağıtlar


Gazi Kurban Güneydoğu'da askerlik görevini yerine getirirken teröristlerle çatışmaya girer. terhis olduktan sonra birliğinde şehit olan arkadaşının son dileğini yerine getirmek için İstanbul yollarına düşer. Son arzuyu gerçekleştirmeye çalışırken kendisini trajikomik bir hikayenin ortasında bulacaktır...


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


 


Erkek Aklı (A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III)


Charles, iyi bir grafikerdir ve şan şöhret kendisine gayet cömert davranmış, gününü gün etmektedir. O güne kadar aşkların en güzelini yaşadığını zannederken, sevgilisi kendisin terk eder ve kocaman bir uçurumda bulur kendini. Neyse ki yanında dostları vardır ve kendisini toparlaması gerekmektedir.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye Yorumları

Osman Sarıoğlu Osman Sarıoğlu Üye 31.05.2013

Buhafta güzel filmler varmış. Mélanie Laurent için sihirbazlar çetsi izlenir;)