Sivrisinema'dan Haber Özetleri

14 Ekim 2013Charlie Hunnam'dan Red CevabıAynı adlı kitaptan sinemaya aktarılacak olan "Grinin Elli Tonu (50 Shades of Grey)" filmi için kadro çalışması yapılmış. Buna göre filmde İngiliz oyuncu Charlie Hunnam ve ABD'li aktris Dakota Johnson başrol olarak açıklanmıştı. Fakat filmin yapımcı şirketi Universal Stüdyo, yoğun olduğu gerekçesiyle Charlie Hunnam'ın teklifi  reddettiğini duyurdu.
Yerçekimi (Gravity) Ekbi Gişeden MemnunBaşrollerinde Sandra Bullock ile George Clooney'in oynadığı ve ülkemizde bu hafta vizyona giren Yerçekimi (Gravity) gişede mutlu.


Henüz gösterimin ilk haftasında 44.2 milyon dolar ile büyük başarı sağlayan film bakalım önümüzdeki haftalar bu rakamı katlayabilecekler mi?

Uzay Oyunları (Ender's Game) Filminden Yeni Tv Spot


Sık sık kendini yenileyen Uzay Oyunları (Ender's Game), aynı hızında devam ediyor ve bekleyenlerine yeni bir video, tv Spot ile müjdeyi verdi.


Yeni videoyu izlemek için; Uzay Oyunları Ender's Game


"Hercules: The Thracian Wars" 2 Yeni Kare Yayınlandı


Henüz yapım aşamasında olan Hercules: The Thracian Wars filminde bildiğimiz üzere Dwayne Johnson başrollerde oynuyor.  Yönetmen koltuğunda Brett Ratner'in yer aldığı filmin yapımcı şirketlerinden yeni bir kare daha yayınlandı.


 

Üye Yorumları