Sivrisinema Ağustos Ayı Çekilişi Sona Erdi

04 Eylül 2014

Sivrisinema Ağustos Ayı Çekiliş Sonuçları Açıklandı.


15 Ağustos 2014'te başlamış olup, 25 Ağustos 2014 gecesi saat 00:00 da sona eren çekilişimizin kazananı Belli oldu. Her ay olduğu gibi sosyal medyada random.org sitesi üzerindeki rastgele sayı üreten araç ile yaptığımız çekilişle kazanan kişiyi belirledik ve çekilişin yapıldığı ânı kaydedip izleyebilmeniz için aşağıda yayınladık. Ağustos ayı çekilişimizin kazananı "Can Dostum (Good Will Hunting)" cevabı ile "Bengü Aydın" adlı arkadaşımız oldu.


 Kendisini ve katılan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, herkesi yeni çekilişimize bekliyoruz. Aşağıda çekilişin yapıldığı ânın video görüntüsünü izleyebilirsiniz. 
-

Üye Yorumları

beng beng Üye 05.09.2014

Michael Cunningham – “Çok film izleyenler, karşılaştıkları durumların gülünç yanını daha kolay görebilir." Demişti. Sanırım hayatı bu şekilde de görmeye ve gülümsemeye ihtiyacımız var. Sinema benim için dünyanın merkezinde, olduğum yerden sık sık ziyaret edebildiğim bir ülke… Bir kara parçası yerine, bir düş parçasına tutunan bir ülke… Öyle çok tanımı ve anlamı var ki aslında sinemanın… İnsanlar nasıl kitap okuyup, kendini geliştirebiliyorlarsa, izledikleri filmlerle de kendilerini fark etmeden geliştirmiş ve kendilerine bir şeyler katmış oluyor aslında, tabi ki kitapların yeri başka … ama bir film için şunu diyebilirim herhangi bir kitabın herhangi bir sayfası gibi… Birileri sana bir kitap okuyor ve o kitabı yaşatıyor, evet böyle diyebilirim. İşte sizlerin tüm bunlar için ve hatta daha fazlası için verdiğiniz emekler çok kıymetli… Sitenizi severek ve ilgiyle takip ediyorum. Kuru bir teşekkür yazısı ne kadar faydalı olabilir nasıl bir katkı sağlar size bilmiyorum. Sinemaya yaptığım o güzel yolculukları sağladığınız için çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ethem Sak Ethem Sak Yönetici 04.09.2014

Bengü Aydın'ı tebrik ediyorum. Herkese "Bol şans" diliyorum.