Özel Mesaj Gönder

Kime: Name

Kullanıcı Profili

filmi için bir inceleme yazdı.

14 Ocak 2015

Kendimizi unutturacak kadar uzakta kaldığımız için özürle başlayalım ilk olarak. Yazmayı çok özlediğimden olacak uzunca bir yazı bekliyor sizi. Bakalım, mürekkebimiz kurumuş mu? Unutmadan söyleyeyim ki benim gibi zor durumda kalmayın. Bu filmi, gece ve karnınız açken asla izlemeyin. :) Filmi tanımlamak gerekirse, Hollywood’un ezelden beri kulla

Murat Teke, profil fotoğrafını değiştirdi.

25 Mayıs 2013

El Yazısı - Herkesin Veremediği Bir Aşk mektubu Vardır. için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Başta Göynük halkı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekiyor herhalde, bize böyle güzel bir renk cümbüşü yaşattıkları için. Yeşilliklerin "bluebox"lara muhtaç olmadığı güzel memleketimden böyle filmlerin çıkması sevindiriyor tabi insanı. Şimdiden iyi seyirler, ikinci kez. :)

My name is Khan. I am not a Terrorist... için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

"Bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır." derler ya. İşte bu film böyle bir kalıbı alt üst ediyor. Çok güzel anlatıyor. Bakış açısının yeri geldiğinde ne kadar geniş olabileceğini gösteriyor. Hayatımda Hint filmlerinin yeri zaten ayrıdır. Ama bu film "3 İdiots" filminden sonra belki de en beğendiğim film oldu. Hayatının amacı iki cümle olan bir insan neler başarıyor, herkes görmeli! Çok güzel anlatım i

The Music Never Stopped (2011) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Eğer güzel vakit geçirmenizi sağlayabildiysem ne mutlu bana, Grateful Dead hakikaten üzerine film yapılabilecek bir grup. Ripple ise tavsiye edilesi bir şarkı, sözleriyle müziğiyle.

The Music Never Stopped (2011) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Beğeninize çok memnun oldum. Teşekkürler...

The Music Never Stopped (2011) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Güzel yorumunuzla değer kattınız, teşekkürler...

3 Idiots / Aal izz well (2009) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Çokça hoşbulduk, teşekkür ederim iltifatlarınız için. Bence samimiyet olmazsa cümlelerde, internet iletişim ve paylaşım için değil de makyaj için kullanılmış olur. Bu yüzden bizbizeyiz, rahatım. :)

3 Idiots / Aal izz well (2009) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Film için aynı fikirdeyim, yazı içinse beğendiğinize sevindim. Teşekkürler...

Taare Zameen Par (2007) ve Disleksi (Like Stars On Earth) için bir yorum yazdı.

11 Mayıs 2013

Şarkıların tamamını filmin resmi sitesi olan www.taarezameenpar.com Music başlığı altında bulabilirsiniz. En popüler olanalrı ise Taare Zameen Par, Kholo Kholo, Bum Bum Bole'dir. Yine de belirttiğim adreste hepsini bulabilirsiniz. Zengin içerik vardır.