Sivrisinema.com internet sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm döküman ve yazılara ait hakları saklıdır, kesinlikle kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece site içindeki hiçbir döküman, sayfa, yazı, video, grafik, tasarım unsuru, ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Sivrisinema.com sitesi aynı zamanda haber ve paylaşım sitesidir. Site yöneticileri, editörler , yazarlar ve Sivrisinema.com’da gönülllü çalışanlar her yazılan mesajı, videoyu, yorumu, fotoğrafı, logoyu, simgeyi ve mataryeli takip edemeyebilirler ve gözden kaçabilir, bu gibi durumlardan Sivrisinema.com çalışanları, editörleri, yazarları, yöneticileri ve Sivrisinema.com sitesi sorunlu değildir, sorumlu tutulamaz. Hak sahiplerinden, şikayet, şikayetçi ve şikayetçilerden, dava, davacı veya davacılardan hiçbir şekilde sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu gibi durumlarda uygunsuz bir mesajla veya telif hakkıyla korunan mataryelle karşılaştığınızda lütfen site yöneticilere bildiriniz. Sivrisinema.com Lisans haklarına ve özel çalışmalara saygılıdır. Eğer yayınlanmış bir bilginin veya dosyanın lisanslı olduğunu düşünüyorsanız Lütfen site yönetimi ile bildiriniz.

Sivrisinema.com, işbu Sözleşme (Kullanım Şartları ), Gizlilik Politikası ve bu Sivrisinema.com’daki diğer talimatlar ve uyarılara dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar, ayrıca ziyaretçi veya üyelerin yazılarına müdahale edebilir, düzenleme yapabilir, yayından kaldırabilir, taşıyabilir. Söz konusu değişiklikler, işbu Sivrisinema.com’da yayınlandığı tarihten itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek üyenin, üye değilse ziyaretçinin sorumluluğundadır. Sivrisinema.com’un herhangi bir değişikliği veya değişiklikleri kullanıcıya, üyeye veya ziyaretçiye ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kullanıcı, Sivrisinema.com hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılacaktır.

Sivrisinema.com (Bundan sonra “Site” olarak geçecektir, üye kişinin veya kişilerin, ziyaretçi veya ziyaretçilerin yazdıkları yazılardan, yorumlardan, paylaştığı resimlerden, paylaştığı linklerden ve tüm Site içi hareketlerden sorumlu değildir.

Site’de yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu Site’de yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Site bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi, mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Site, işbu Sözleşme kapsamında talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte tamamen serbesttir.

Site, gerekli gördüğü zamanlarda Site kapsamındaki hizmetleri/Site’yi geçici bir süre ile askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Hizmetlerin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından ya da Site’nin kapatılmasından dolayı Sivrisinema.com’un kullanıcılara karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Site ihbarda bulunmaksızın, Site üzerinde yer alan ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü bilgi, materyal ve içerik üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme ya da iptal etme hakkını saklı tutar.

Site’nin bütün kullanıcıları, işbu Sözleşmeyi ve bütün ilgili uygulanabilir kanunlara uymalıdır. Bu Sözleşmenin bir ihlali durumunda, Site herhangi bir zamanda Site aracılığıyla sağlanan bilgilere göz atılması veya hizmetlerin kullanılması yetkisini kullanıcıdan alma hakkını saklı tutar. Site, kullanıcının kural ihlali, davranışları veya aktivitelerinden meydana gelen zarar veya hasarlara ilişkin yasal işleme başlama hakkını saklı tutar. İhlalde bulunan kişi veya kanuni vasisi (varsa) yasal yükümlülüğü müştereken üstlenecektir.

Site’de yer alan, yayınlanan, paylaşılan, yorumlanan veya yazılan tüm bilgi, materyal, döküman vb tüm içeriği Sivrisinema.com’a aittir. Alıntı yapmak, başka bir mecrada, sosyal paylaşım site/bloglarında veya kişisel alanlarda kullanmak, yayınlamak yasaktır.